REKLAMA
REKLAMA

Typ na czwartek. Szwajcaria gości we Lwowie

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Goal.pl  |  03.09.2020 10:11
Typ na czwartek. Szwajcaria gości we Lwowie

Piłkarze reprezentacji Szwajcarii  |  fot. Alexandr Kryazhev / Sputnik/ Hepta / Sport Pi

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Czwartek upłynie pod znakiem inauguracji drugiej edycji Ligi Narodów. Oczy większości kibiców skierowane będą zapewne na pojedynek Hiszpanii z Niemcami, ale my skupimy się na drugim meczu tej grupy, w którym Ukraina zmierzy się ze Szwajcarią. Sprawdź nasz typ na czwartek.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulaminSzwajcaria gości we Lwowie. Typ na dziś


Nie ma wątpliwości, że zdecydowanym faworytami grupy 4 dywizji A Ligi Narodów są reprezentacje Hiszpanii i Niemiec, między którymi prawdopodobnie stoczy się walka o pierwsze miejsce w grupie i awans do turnieju finałowego.

W ich cieniu, o pozostanie w najwyższej dywizji prawdopodobnie będą rywalizowały drużyny Ukrainy i Szwajcarii. Zmierzą się ze sobą już w pierwszej kolejce, na stadionie we Lwowie. Oba zespoły zdają sobie sprawę, że już wynik pierwszej konfrontacji będzie miał kluczowe znaczenie dla losów dalszej rywalizacji, dlatego też spodziewamy się ostrożnej gry z obu stron. W efekcie możemy nie zobaczyć zbyt wielu bramek.

Nasz typ: PONIŻEJ 2,5 BRAMKI
Freebet 34 zł do Superbet


Na europejskich boiskach startuje nowy sezon 2020/21. Z tej okazji Superbet zakłady bukmacherskie przygotowały dla naszych Czytelników specjalną promocję, której nie znajdziecie w standardowej ofercie bukmachera. Chodzi o darmowy zakład w wysokości 34 zł. Jak go otrzymać? To proste!

Freebet 34 zł otrzyma każdy, kto zarejestruje konto w Superbet korzystając z poniższego odnośnika, a następnie dokona wpłaty depozytu w wysokości minimum 40 zł. Po spełnieniu tego warunku, bonus pojawi się na koncie w ciągu 48 godzin.


Odbierz darmowy zakład 34 zł od Superbet


Freebet od Superbet można wykorzystać na wszystkie zakłady z oferty sportowej oraz zakłady na żywo. Należy pamiętać, że każde zdarzenie na kuponie (pojedynczym lub AKO) musi mieć kurs minimum 1.50. Freebet należy aktywować w ciągu 24 godzin od jego przyznania. Aktywowany bonus na koncie będzie natomiast aktywny przez 3 dni.

Hit w Stuttgarcie. Nasze typy


W zdecydowanie najciekawiej zapowiadającym się czwartkowym spotkaniu Ligi Narodów, reprezentacja Niemiec podejmować będzie u siebie Hiszpanię. Obie drużyny zaliczane są do głównych faworytów przyszłorocznych Mistrzostw Europy, a także do triumfu w Lidze Narodów. Sprawdź nasz typ na ten mecz.

Liga Narodów
20:45 Niemcy - Hiszpania (nasz typ)


Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.
a
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy