REKLAMA
REKLAMA

Bellarabi na dłużej w Bayerze

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Bulinews.com  |  13.08.2020 15:46
Bellarabi na dłużej w Bayerze

Bundesliga

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Karim Bellarabi przedłużył umowę z Bayerem Leverkusen, poinformował przedstawiciel Bundesligi. Kontrakt zawodnika, który miał wygasnąć w przyszłym roku, został przedłużony o dwa kolejne lata, czyli do 2023 roku.

30-latek trafił do Bayeru z Eintrachtu Braunschweig w 2014 roku na zasadzie wolnego transferu. 11-krotny reprezentant Niemiec w szeregach Aptekarzy wystąpił łącznie w 229 meczach, z których zdobył 50 bramek, notując również 59 asyst.

Nowa umowa po bezproblemowych rozmowach


- Cieszymy się, że udało nam się uzgodnić warunki związane z kontynuacją naszej współpracy po bardzo harmonijnych rozmowach - powiedział dyrektor zarządzający w niemieckim klubie w osobie Rudi Völlera cytowany przez oficjalną stronę internetową Bayeru.

- Karim jest z nami od 2011 roku i na swojej pozycji w Leverkusen rozwinął się niezwykle. Jego szybka gra potrafi zmienić oblicze spotkania - zaznaczył Niemiec.

Bellarabi: Zawsze mogłem liczyć na zaufanie w klubie


Bellarabi w ostatniej kampanii zaliczył 39 spotkań, w których strzelił sześć goli, notując również 12 asyst. Sam piłkarz też pozwolił sobie na krótki komentarz po ogłoszeniu informacji o nowym kontrakcie.

- Rozwój sportowy, przez który przeszedłem, ma wiele wspólnego z zaufaniem, na które zawsze mogłem liczyć w klubie. Szczególnie na początku, kiedy jako zawodnik o niezbyt ugruntowanej pozycji zmagałem się z kontuzjami. Chciałbym nadal pomagać drużynie, dzięki czemu wszyscy razem będzie mogli osiągać nasze sportowe cele w przyszłości - mówił urodzony w Berlinie zawodnik.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy