Azpiliceuta i Pulisić nie zagrają z Bayernem

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sky Sports  |  02.08.2020 16:26

Cesar Azpiliceuta  |  fot. Rafał Rusek

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Chelsea straciła dwóch zawodników przed rewanżowym meczem 1/8 finału Ligi Mistrzów z Bayernem Monachium. Menedżer The Blues, Frank Lampard, nie będzie miał do swojej dyspozycji Christiana Pulisicia i Cesara Azpiliceuty. Obaj nabawili się urazów mięśniowych podczas finałowego spotkania Pucharu Anglii z Arsenalem.

Azpiliceuta był zmuszony do opuszczenia boiska jeszcze przed przerwą, natomiast Pulisić został zmieniony na początku drugiej połowy.

- Nie znamy jeszcze pełnego zakresu tych urazów. W przypadku Azpiliceuty i Pulisicia są to kontuzje uda. Muszą przejść badania i zostanie to ocenione w ciągu kilku najbliższych dni. Nie będą jednak gotowi do gry na przyszły tydzień - powiedział Lampard po zakończeniu sobotniego meczu na Wembley, który zakończył się wygraną 2:1 Arsenalu.

Liga Mistrzów: Trudne zadanie przez Chelsea

Rewanżowe spotkanie 1/8 finału Ligi Mistrzów, pomiędzy Chelsea i Bayernem, rozegrane zostanie 8 sierpnia w Monachium. The Blues staną w nim przed bardzo trudnym zadanie, bowiem w pierwszym meczu na Stamford Bridge przegrali wysoko 0:3