REKLAMA
REKLAMA

Dyrektor Bayeru: Nie możemy tracić zawodników

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sport Bild  |  15.07.2020 16:05
Dyrektor Bayeru: Nie możemy tracić zawodników

Bundesliga

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Dyrektor wykonawczy Bayeru Leverkusen Fernando Carro stwierdził w wywiadzie dla Sport Bild, że jego klub musi zrobić wszystko, aby uniknąć odejścia swoich najlepszych zawodników do takich klubów jak Borussia Dortmund.

Latem ubiegłego roku klub z BayArena obierając ten kierunek opuścił Julian Brandt. Borussia Dortmund aktywowała wówczas wynoszącą 25 milionów euro klauzulę odstępnego zawartą w kontrakcie piłkarza. Carro uważa, że jeżeli Bayer chce rywalizować z najlepszymi, musi uniknąć takich sytuacji.

- Nie możemy już tracić zawodników na rzecz takich klubów jak Borussia Dortmund wbrew naszej woli. Musimy ciężko pracować, aby utrzymać naszych najlepszych zawodników dłużej. Tu nie chodzi tylko o pieniądze, ale także o sukcesy. Zawodnicy muszą mieć przekonane, że mogą coś tutaj wygrać. Jeśli jednak zawodnika wyjeżdż do jednego z 10 najlepszych klubów w Europie, to muszę z tym jakoś żyć - powiedział Carro.

- Nie będziemy w stanie konkurować z największymi klubami. Ale postawiliśmy sobie za cel znalezienie się w pierwszej szesnastce najlepszych klubów w Europie. Do tego właśnie dążymy - dodał dyrektor wykonawczy Bayeru Leverkusen.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy