REKLAMA
REKLAMA

Juventus nie chce Milika? Zaskakujące słowa dyrektora Napoli

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sky Sport Italia  |  08.07.2020 20:27
Juventus nie chce Milika? Zaskakujące słowa dyrektora Napoli

Arkadiusz Milik  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Dyrektor sportowy Napoli Cristiano Giuntoli przyznał, że na chwilę obecną bardziej prawdopodobne jest odejście Arkadiusza Milika z klubu, niż przedłużenie przez niego kontraktu. Wyraził jednak wątpliwość co do zainteresowania reprezentantem Polski ze strony Juventusu.

W ostatnim czasie włoskie media informował, że Stara Dama jest poważnie zainteresowana sprowadzeniem do siebie reprezentanta Polski . W wypowiedzi udzielonej Sky Sport Italia nie potwierdził jednak tego Cristiano Giuntoli.

- Nie wydaje mi się, aby Juventus był nim zainteresowany, ale zrozumiałbym to. Arek jest bowiem bardzo dobrym zawodnikiem. Nie przedłużył kontraktu i oczywiście jest atrakcyjną opcją dla dużych klubów. Nie dziwię się więc, że jest zainteresowanie jego osobą. W tej chwili jest bliżej sprzedaży niż podpisania nowej umowy - powiedział Giuntoli.

Bez porozumienia z Osimhenem


W ostatnich dniach Neapol odwiedził napastnik Lille Victor Osimhen, który jest mocno łączony z zasileniem szeregów drużyny prowadzonej przez Gennaro Gattuso od nowego sezonu. Giuntoli przyznał jednak, że w tej kwestii nie ma jeszcze żadnego porozumienia.

- Jeżeli chodzi o napastnika Lille nie prowadzimy w tej chwili żadnych negocjacji. To ciekawy zawodnik, ale nie mamy z nim ani z jego klubem żadnego porozumienia. Odwiedził miasto, aby zobaczyć, czy mu się tu spodoba - dodał dyrektor sportowy Napoli.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy