REKLAMA
REKLAMA

Man City zagra z Realem w Portugalii?

dodał: Michał Wachowski  |  źródło: Sky Sports  |  02.07.2020 14:14
Man City zagra z Realem w Portugalii?

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Jak donosi Sky Sports, istnieje ryzyko, że Manchester City nie będzie mógł zagrać meczu Ligi Mistrzów przeciwko Realowi Madryt na Etihad Stadium. Możliwe, że pojedynek tych ekip zostanie rozegrany w Portugalii. Kłopot mogą mieć też pozostałe zespoły z Anglii.

Wieści te potwierdza sama UEFA. Powodem jest to, że wszystkie osoby przyjeżdżające na Wyspy Brytyjskie objęte są obecnie 14-dniową kwarantanną. Z tego też względu niemożliwe byłoby rozegranie pucharowych meczów w Anglii.

Powoduje to, że Manchester City nie mógłby podejmować na Etihad Stadium Realu Madryt. W takiej samej sytuacji są też grający w Europa League Manchester United i Wolves. Tymczasem ostateczna decyzja co do tego, gdzie będą rozgrywane pucharowe mecze ma zostać podjęta do 10 lipca.

Gdzie zagrają kluby z Anglii?


Zgodnie z nowymi wytycznymi UEFA mecze 1/8 finału Ligi Mistrzów mają odbyć się na stadionach gospodarzy, a jeśli nie będzie to możliwe, to na neutralnym gruncie w Portugalii. W przypadku rozgrywek Europa League w grę wchodziłoby rozegranie meczów w Niemczech. Taki los może spotkać Manchester United, którego rywalem jest LASK i Wolves mierzące się z Olympiakosem.

Warto przypomnieć, że wszystkie ćwierćfinały, półfinały i finał Ligi Mistrzów odbędą się w Lizbonie w dniach 12-23 sierpnia.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

redsik | 02.07.2020 17:51

ale jaja, jak zwykle w UK jest troszkę inaczej niż wszędzie, pod każdym aspektem hahaligamistrzow.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy