REKLAMA
REKLAMA

Decyzja CAS w sprawie Manchesteru City w lipcu

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: ESPN  |  10.06.2020 17:24
Decyzja CAS w sprawie Manchesteru City w lipcu

Josep Guardiola  |  fot. Stefan Constantin /SPORT PICTURES

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Manchester City na decyzję Sądu Arbitrażowego ds. Sportu (CAS) tu w sprawie złożonego odwołania będzie musiał poczekać do pierwszej połowy lipca - informuje ESPN.

Europejska Unia Piłkarska (UEFA) w lutym ukarała Manchester City za naruszenie przepisów Finansowego Fair Play wykluczeniem z europejskich pucharów na dwa lata oraz karą finansową w wysokości 30 milionów euro. Władze klubu z Etihad Stadium złożyły od tej decyzji odwołanie do Sądu Arbitrażowego ds. Sportu (CAS). W środę, w szwajcarskiej Lozannie, zakończyła się rozprawa w tej sprawie.

"Rozprawa w Sądzie Arbitrażowym ds. Sportu (CAS) pomiędzy Manchesterem City i Europejską Unią Piłkarską (UEFA) zakończył się dzisiaj" - informuje CAS w oficjalnym komunikacie.

"Rozprawa, rozpoczęta w dniu 8 czerwca 2020 roku, została przeprowadzona w formie wideokonferencji, z udziałem uczestników w Lozannie i Londynie oraz ekspertów z różnych krajów, zgodnie z zaplanowanym harmonogramem. Pod koniec rozprawy obie strony wyraziły zadowolenie z przebiegu procedury" - czytamy dalej.

"Zespół arbitrów zajmujących się tą sprawą, w skład którego wchodzą Rui Botica Santos (Portugalia) jako przewodniczący, prof. Ulrich Haas (Niemcy) i Andrew McDougall (Francja), rozpocznie obrady i przygotuje orzeczenie arbitrażowe zawierające ich decyzję" - kontynuowano.

"Oczekuje się, że decyzja ta zostanie wydana w pierwszej połowie lipca 2020 oku. Dokładna data zostanie podana z wyprzedzeniem" - dodano.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco