REKLAMA
REKLAMA

Klopp: Nie mogłem się tego doczekać!

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Liverpoolfc.com  |  19.05.2020 20:36
Klopp: Nie mogłem się tego doczekać!

Juergen Klopp  |  fot. Grzegorz Wajda

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Menedżer Liverpoolu Juergen Klopp z niecierpliwością czeka na możliwość prowadzenia treningów w grupach. Niemiecki szkoleniowiec lidera Premier League chwali również podjętą decyzję o stopniowym powrocie do treningów i gry.

- Nie mogłem doczekać się tego momentu, więc naprawdę cieszę się, że możemy wrócić do Melwood, trenować w małych grupach. Będzie to intensywne, szczególnie dla trenerów, dlatego, że wielu zawodników w małych grupach oznacza wiele sesji, ale mieliśmy wystarczająco dużo czasu na odpoczynek, więc będzie dobrze - powiedział Klopp w wywiadzie udzielonym oficjalnej stronie klubu.

- Dzień, w którym podjęta została decyzja o powrocie był wspaniały. Zawsze powtarzałem, że nie chcemy się spieszyć, ale nie uważam, żeby powrót był zbyt szybki. To pierwszy krok, treningi z pięcioosobowych grupach z zachowaniem dystansu społecznego. Wszyscy wiedzą, jak duże jest boisko piłkarskie - kontynuował.

- Z punktu widzenia fizycznego sądzę, że chłopcy są w dobrej formie. Teraz będziemy musieli przyzwyczaić się do boiska, butów piłkarskich i piłek. To nasza praca, właśnie to robimy, więc musimy się przyzwyczaić. Dla ciała jest to duże wyzwanie. Musimy przez to przejść i oczywiście przez to przejdziemy. Zrobimy to krok po kroku - dodał menedżer The Reds.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco