REKLAMA
REKLAMA

Bonus 50% od depozytu w forBET

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Goal.pl  |  11.05.2020 11:05
Bonus 50% od depozytu w forBET

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Już w najbliższy weekend rozgrywki wznawia niemiecka Bundesliga. To dobra okazja do skorzystania z dzisiejszej promocji legalnego bukmachera forBET, dzięki której można uzyskać bonus 50% od depozytu.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin


Jakie są warunki promocji? Skorzystać z niej może każdy gracz, który 11 maja (poniedziałek) do godziny 23:59 dokona depozytu w minimalnej wysokości 20 zł. Warto jednak pamiętać, że maksymalna kwota bonusu, który można otrzymać wynosi 1000 złotych.


Przejdź na stronę forBET


Kiedy bonus zostanie przyznany? Przed jego odblokowaniem należy dokonać jednokrotnego obrotu kwotą równą dokonanemu depozytowi po kursie m.in. 2:00. Obrót zostanie zaliczony w momencie rozliczenia kuponu. Wówczas na bonusowe konto gracza trafi kwota odpowiadająca 50% wniesionego depozytu (maksymalnie 1000 zł).

Po otrzymaniu środków bonusowych od forBET zakłady bukmacherskie, konieczne jest dokonanie w ciągu 3 dni od ich przyznana jednokrotnego obrotu całą kwotą bonusu. Do obrotu zaliczone zostaną kupony: singiel z kursem min. 2.30 lub AKO, w którym minimalnym kurs każdego zdarzenia to 2.30.


Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy