REKLAMA
REKLAMA

Begiristian: To ciężkie losowanie

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Mancity.com  |  16.12.2019 14:26
Begiristian: To ciężkie losowanie

Piłka Ligi Mistrzów 2018/19  |  fot. adidas

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
- Aby być najlepszym, City musi pokonać najlepszych – powiedział dyrektor Manchesteru City Txiki Begiristian po wylosowaniu Realu Madryt w 1/8 finału Ligi Mistrzów.

- Real Madryt jest topowym zespołem, to bez wątpienia trudne losowanie, ponieważ Real wygrał te rozgrywki już 13 razy, więc są najlepsi w ich historii – powiedział Begiristian.

- Choć zajęli drugie miejsce w grupie, znamy ich historię w tych rozgrywkach. Ale jeżeli chcesz być najlepszy, musisz pokonać najlepszych. Najlepszym sposobem na to jest zaczęcie tego od Realu Madryt – dodał.

- To zawsze przyjemność grać przeciwko Realowi Madryt, a także grać na Bernabeu. Cieszymy się, że tam pojedziemy i wiemy, z czym będziemy musieli się zmierzyć – dodał. – Oni także nas znają, znają naszego trenera, ale to prawdziwa przyjemność tak pojechać.

- Szanse są zawsze. Mamy topowy zespół i musimy starać się, aby zawodnicy byli w dobrej formie i wrócili na luty, kiedy rozegramy te dwa mecze. Uważam, że będziemy mieli szanse na pokonanie Realu - dodał.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco