REKLAMA
REKLAMA

Milik: Czuję się bardzo dobrze

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Goal.pl  |  27.03.2018 13:40
Milik: Czuję się bardzo dobrze

Arkadiusz Milik  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
W miniony piątek do reprezentacji Polski wrócił po 200 dniach nieobecności w niej Arkadiusz Milik. Pochodzący z Tychów piłkarz w trakcie konferencji prasowej nie ukrywał, że sprawiło mu to radość. Zawodnik jednocześnie liczy na to, że będzie mu dane wystąpić w boju z Koreą Południową na wyjątkowym dla niego stadionie.

- Cieszę się, że dostałem szansę we Wrocławiu. Żaden mecz towarzyski - nawet w piłce klubowej - nie odda rangi mistrzostw świata. Każdy epizod dla mnie jest ważny, aby wrócić do formy - mówił Milik w trakcie spotkania z dziennikarzami, który liczy na swój 38 mecz w koszulce z orzełkiem na piersi.

Broniący na co dzień barw SSC Napoli zawodnik przekonywał też zgromadzonych dziennikarzy, że z jego zdrowiem jest bardzo dobrze.

- Czuję się bardzo dobrze. Po dłuższej kontuzji - prawie pięć miesięcy - trudno odrobić wszystko w trzy tygodnie. Czas tutaj jest bardzo ważny - zaznaczył Milik

Przypomnijmy, że wychowanek Rozwoju Katowice zaliczył w drużynie narodowej łącznie 37 meczów, w których zdobył 12 bramek.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy