REKLAMA
REKLAMA

Potwierdził się czarny scenariusz ws. Milika

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  25.09.2017 14:42
Potwierdził się czarny scenariusz ws. Milika

Arkadiusz Milik  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
SSC Napoli na łamach swojej oficjalnej strony wydało specjalny komunikat na temat stanu zdrowia Arkadiusza Milika. Niestety czarny scenariusz okazał się faktem i reprezentant Polski z powodu kontuzji będzie musiał pauzować mniej więcej cztery miesiące.

Potwierdziły się doniesienia włoskich mediów i urodzony w Tychach zawodnik po raz drugi na przestrzeni roku zerwał więzadła w kolanie.

O ile we wrześniu 2016 roku w trakcie meczu reprezentacji Polski 23-latek doznał urazu w lewej nodze, to teraz sytuacja wydaje się bardziej skomplikowana.

Milik zerwał więzadła w prawym kolanie, czyli w nodze postawnej u lewonożnego piłkarza, na której zwykle opierany jest największy ciężar.

"Profesor Mariani przeprowadził w klinice Villa Stuart operację na prawej nodze Milika. Obyło się bez żadnych komplikacji. Noga zawodnika została wzmocniona, a przewidywany czas rehabilitacji Milika powinien trwać mniej więcej tyle samo czasu, co przy poprzednim urazie" - brzmi oświadczenie klubu z Kampanii.

W rozmowie z Premium Sport przeprowadzający operację doktor stwierdził, że reprezentant Polski do treningów powinien wrócić mniej więcej za cztery miesiące.

OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 9 komentarzy

Luczywo | 25.09.2017 15:41

Prawie 2 sezony stracone. Oby nie skonczyl jak Rossi.

Kokodzambo | 25.09.2017 16:54

Masakra. Wielka szkoda

Gatzo | 25.09.2017 17:30

Szkoda za szybko pozwolili mu wrócić po poprzedniej kontuzji

hehe | 25.09.2017 17:51

Napoli miało być dla Milika początkiem wielkiej kariery a tu kurczę taki pech.. nawet nie ma jak opisać tego wszystkiego.

DamianInter | 25.09.2017 17:56

Co to ma do poprzedniej kontuzji, skoro to druga noga... Szkoda chłopaka, też najblizsze skojarzenia mam z Rossim.

Gatzo | 25.09.2017 18:00

Akurat dużo bo podświadomie oszczędzał lewa nogę obciążając prawa

Joker | 25.09.2017 19:01

[edit]


Szkoda Arka, przytrafiło mu się coś podobnego jak Florenzi'emu z Romy czy Perrin'owi z Genoi, obaj wrócili i grają dobrze, oby tak było w przypadku Milika, bo ten chłopak ma naprawdę spory talent i szkoda aby dołączył do listy tych, których wykończyły kontuzję... Poza tym jest nam niezbędny w kadrze, bo Lewy przy nim ma więcej miejsca i jest mu łatwiej, bo Milik b.inteligentnie się porusza po boisku i jest rzeczywistym wsparciem dla Roberta, bo o takim Teodorczyku nie da się tego napisać...

Paradoksalnie dla lewonoznego zawodnika gorszą wiadomością jest kontuzja prawej nogi, gdyż to noga postawna, która jest bardziej obciążana...

Gatzo | 26.09.2017 07:43

@Adrian nie chodzi o czas bo lekarze na pewno by mu nie pozwolili wrócić do treningów gdyby jeszcze nie mógł a o psychikę każdy kto miał poważniejszy uraz wie o czym mówięligamistrzow.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy