REKLAMA
REKLAMA

Kto zastąpi Milika?

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Football Italia  |  25.09.2017 11:24
Kto zastąpi Milika?

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Włoskie media już spekulują, kto mógłby zastąpić Arkadiusza Milika, który nabawił się poważnej kontuzji kolana. Wśród kandydatów wymienia się między innymi Alberto Gilardino i Roberto Inglese.

Wszystko wskazuje na to, że reprezentanta Polski czeka długa przerwa w grze, po tym jak nabawił się urazu podczas ostatniego meczu ze Spal.

Obecnie Napoli może sięgnąć jedynie po wolnych zawodników. Jednym z nich jest 35-letni Alberto Gilardino, który ma podobne cechy do Milika.

Innymi zawodnikami pozostającymi bez klubu są Giuseppe Rossi i Antonio Cassano. Włoskie media spekulują również, czy Napoli nie poczeka do stycznia i nie sięgnie po Roberto Inglese, który aktualnie występuje w Chievo. Klub z Neapolu już latem wyłożył za niego 10 milionów euro, ale pozostawił na wypożyczeniu w Bentegodi.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

DaHorse_ACM | 26.09.2017 14:28

Ja się może nie znam, ale czy z Napoli ktoś istotny odszedł latem? W zeszłym sezonie katapultował się Mertens i w sumie kontuzja Milika nic tu nie zmienia. Podejrzewam, że Sarri zmieni nieco sposób rotacji składu i tyle, a nie będzie na wariata kontraktować szrot (z całym szacunkiem dla Gilardino ;)ligamistrzow.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy