REKLAMA
REKLAMA

Media: Milik zerwał więzadła

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  25.09.2017 02:19
Media: Milik zerwał więzadła

Arkadiusz Milik  |  fot. Mateusz Porzucek

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Cały czas nie wiadomo, jak poważna jest kontuzja Arkadiusza Milika, której zawodnik nabawił się w starciu SSC Napoli ze SPAL Ferrara. Reprezentant Polski w poniedziałek przejdzie specjalistyczne badania z wybitnym fachowcem od kolan w klinice Villa Stuart w Rzymie i dopiero potem będzie wiadomo, ile mniej więcej odpoczywać będzie od piłki wychowanek Rozwoju Katowice.

Sky Sport Italia, Rai Sport oraz La Reppublica podają, że Milik zerwał więzadła krzyżowe w prawym kolanie. Opiekę medyczną nad polskim piłkarzem sprawować będzie dr. Mariani, który ma wydać diagnozę na temat stanu zdrowia 23-latka.

Przypomnijmy, że polski napastnik zerwał więzadła krzyżowe we wrześniu 2016 roku w trakcie spotkania reprezentacji Polski. Polak zerwał wówczas więzadła w lewym kolanie, co sprawiło, że zawodnik przez kilka miesięcy był wyłączony z gry i długo musiał czekać po rehabilitacji na powrót do składu Azzurrich.

Jeśli niepokojące diagnozy okażą się faktem, że Milik będzie odpoczywał od piłki najprawdopodobniej od czterech do sześciu miesięcy. Pecha ma także Napoli, które najpewniej znów swoją ofensywę będzie musiało oprzeć na Driesie Mertensie.

Dodajmy, że Milik trafił do ekipy z Kampanii w 2016 roku z AFC Ajaxu za 32 miliony. W trakcie trwającego sezonu zawodnik wystąpił w pięciu spotkaniach, licząc wszystkie rozgrywki. Reprezentant Polski zanotował dwa trafienia.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sobmar | 25.09.2017 06:43

To byłby prawdziwy dramat Milika. Z dwoma kolanami po operacji będzie mu niezwykle ciężko zrobić karierę na miarę jego możliwości.ligamistrzow.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy